Meist

Armsad puhkajad!

Meie tegevus sai alguse 2003. aastal, mil Valaste joa juures avati kohvik. Tänaseks on tegevus laienenud ning maalilisel pankrannikul on välja ehitatud puhkeküla kompleks, kus pakutakse erinevaid teenuseid: toitlustus, majutus, matkarada.

Olete oodatud Valaste puhkekülasse, mis asub pankrannikul Ida-Virumaal Eesti kõrgeima joa juures. Loodus pakub siin kauneid vaateid. Lisaks võimalusele maakoore kihtidega tutvust teha ja langeva vee ilu vaadelda, saab siin nautida ka romantilisi päikesetõuse ja loojanguid mere kohal.

Puhkekülas asuvas kohvikus saab alati einestada.

Ööbimisvõimalusi on siin mitmeid. Kui olete harjunud magama pehmes voodis, siis võite valida toa puhkemajas. Puhkemaja saab ka tervenisti reserveerida, kui plaanite pidu või mõnda tõsisemat sündmust. Samuti saate valida puhkamiseks mugavusi ja privaatsust pakkuva peremaja ehk nn bungalow.

Lõõgastumiseks saab sauna kuumaks kütta ja kaminas tule üles võtta või sulpsata kuuma kümblustünni. Grillihuvilisi ootab avatud lehtla ja grill-paviljon, kuhu end vihmasegi ilmaga liha küpsetama saab sättida.

Kui reisite telgi või autosuvilaga, leiate samuti sobiva koha nende puhkekülasse paigutamiseks. Suurema seltskonna jaoks saab ööbimisvõimalusi vastavalt erinevatele soovidele kombineerida.

Alates 2018. aastast on avatud Valaste-Ontika matkarada, mis saab alguse Valaste puhkeküla juurest. Matkarada kulgeb läbi mereranna, kus on võimalik supelda ja ilusa ilmaga päikest võtta.

Soovime Teile mõnusat puhkust Valaste puhkekülas!

Meie rekvisiidid on: Valaste Puhkeküla OÜ

Aadress: Kotka, Valaste küla, Toila vald 41557, Ida-Virumaa, Eesti

Registrikood: 12281872 KMK: EE101549567

Arveldusarve: EE481010220249300221 SEB Pank  SWIFT kood (BIC): EEUHEE2X

E-post: valastekohvik@gmail.com või kohvik@valaste.eu

Telefon: +372 5391 2120  või +372 332 8200

Koduleht: www.valaste.eu või www.valaste.ee 

  

Tagasi pealehele