Eripakkumised

 Valaste Puhkeküla, Valaste kohvik IDA/VIRU #maitseseiklus

Ida-Virumaa on seiklusmaa, kus november on maitsete avastamise aeg. Maitseseiklusi on võimalik nautima tulla 1. – 30.11.2023.

Imelise vaatega Valaste kohvik asub Eesti kõrgeima joa, Valaste joa, vahetus läheduses pankrannikul. Peale joa imetlemist ja treppidel ronimist ootab seiklejaid kohvikus #maitseseiklus eripakkumine, kiire ja maitsev kosutus.
Toitude valmistamiseks kasutatakse kohvikus kuumaõhu fritüüri, et kiirelt valmivat toitu tavapäraselt tervislikumas võtmes pakkuda ning osa elektrist toodetakse päikesepaneelide abil, et olla keskkonnasõbralik ja jätkusuutlik.

Valaste Puhkeküla, Valaste kohvik #maitseseiklus erimenüü “Korralik kõhutäis”

Kohapeal saad valida järgmiste hõrgutiste vahel: kas kiievi kotlet friikartulitega, seašnitsel friikartulitega, kanašašlõkk friikartulitega või kala friikartulitega. Joogiks pakume värskeltpressitud apelsinimahla.

HIND komplekt (praad + mahl) 10€/inimene

☎️ Reserveeri laud TEL +372 5391 2120 • e-post valastekohvik@gmail.com

Selleks, et väljasõit IDA/VIRU maitseelamustele oleks tõeliselt mõnus ja seikluslik, vaata majutusvõimalusi meie puhkekülas ning leia objekte, millega saab tutvuma minna idaviru.ee/maitseseiklus/
IDA/VIRU #maitseseiklus – rohkem, kui oodata oskad.
Kampaaniat korraldab Ida-Viru Turismiklaster.

Valaste Puhkeküla Valaste kohvik • Kotka, Valaste küla, Toila vald, Ida-Viru maakond. Kohvik on avatud iga päev kell 9-18.30.