Majutus

Valaste puhkekülas pakume majutust puhkemaja-hostelis ja bungalow tüüpi kämpingutes.  Retseptsioon asub kohviku ruumides. Terve puhkeküla territooriumil on tasuta wi-fi ja parkimine.

Hostel ehk puhkemaja asub kohviku kõrvalmajas. Puhkemaja 2. korrusel paiknevad 5 väikest magamistuba, merevaatega puhkeruum ning sanitaarruumid. Igas magamistoas on 2 voodit (lai ja kitsas), TV, ja öökapp. Sanitaarruumid on ühiskasutuses. Puhkemaja 1. korrusel asuvad terassiga avar kaminaga saal, milles on TV ja muusikakeskus, täissisustusega köök (lauad-toolid, kapid, lauanõud, nõudepesumasin, külmik, pliit, mikrolaineahi, veekeetel, kohvimasin), tualett, saun ja duširuum.

Puhkemaja tubades on kokku 10 voodit, neist 5 laia ja 5 kitsast. Vajadusel saab 2 täiendavat laia voodit üles teha puhkeruumide diivanitel. Puhkemaja on sobilik suurema seltskonna majutamiseks, sünnipäevadeks ja muudeks pidulikeks üritusteks. Puhkemajas on 2017. aastal teostatud värskenduskuur.

Kämpingud ehk bungalow`d (4 majakest) asuvad puhkeküla vaiksemal siseterritooriumil. Kämpingud sobivad ideaalselt mugavusi nautivale kliendile, perepuhkuseks või väikeste seltskondade majutamiseks. Kämpinguid saab kasutada aastaringselt, sest nendes on küte ja konditsioneer. Kämpingus on terrass, esik, sanitaarruum, kööginurk ja elutuba. Lai magamisase paikneb eluruumi lavatsil, milleni viib trepp. Elutoas on lameekraaniga TV (kohalikud vabakanalid), lahtikäiv nurgadiivan, kohvilaud ja söögilaud-toolid. Kööginurgas on pliit, külmik, lauanõudega kapp ja veekeetel. Kämpingusse on võimalik üles teha kuni 5 magamiskohta (lai magamislavats 2-külalisele, lahtikäiv diivan 2-külalisele ja välivoodi 1-külalisele). Auto saab parkida kämpingu juurde. Kämpingud on kuni 31.03.2019 suletud.

Majutuse hinnad on järgnevad:

Majutusruum Voodikohtade arv Hind €/öö
Tuba puhkemajas (koos kerge hommikusöögiga) 1 30
Tuba puhkemajas (koos kerge hommikusöögiga) 2+1 40
Terve puhkemaja (koos sauna kasutamisega) 10+5 250
Bungalow (koos kerge hommikusöögiga) 2+1 75
Terve puhkamaja ja 4 bungalowd (koos sauna kasutamisega) 15+12 550

Majutuse päringuid saate teha  või kirjutades meile 

Tagasi pealehele